اخبار شرکت‌های عضو

سهم ۳۰درصدی نیروگاه طوس در تامین برق پایدار

ثبت رکورد جدید مصرف برق در مشهد

مدیرعامل شرکت افق تامین انرژی طوس گفت: نیروگاه حرارتی طوس توانسته است در اوج مصرف بار سهم حدود ۳۰ درصدی از تولید برق مردم مشهد را کسب کند.
به گزارش دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین‌الملل شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین (تدکو) صادق صالحی مدیرعامل شرکت افق تامین انرژی طوس با اشاره به شکسته شدن رکورد مصرف برق در شهر مشهد، گفت: در روزهای ۲۱ و ۲۶ تیر ماه، رکورد اوج بار مصرف برق در شهر مشهد نسبت به سال گذشته شکسته شد.
وی ادامه داد: بر اساس اعلام مسئولین برق استان خراسان رضوی در ۲۶ تیرماه اوج مصرف برق در مشهد در ساعت ۱۳ به ۱،۸۶۱ مگاوات رسید، این در حالی است که اوج بار سال گذشته در این شهر ۱،۷۸۶ مگاوات بوده است.
صالحی با تاکید بر تلاش شبانه‌روزی پرسنل نیروگاه طوس برای خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله در هفته‌های اخیر، افزود: مجموعه شرکت افق تامین انرژی طوس از سال گذشته تمامی اقدامات لازم جهت تولید حداکثری برق در پیک تابستان را انجام داده است و اکنون همزمان با افزایش میزان مصرف برق در شهر مشهد مفتخریم که نیروگاه حرارتی طوس توانسته است در اوج مصرف بار سهم حدود ۳۰ درصدی از تولید برق مردم مشهد را کسب کند و این در حالی است که نیروگاه طوس در طول سال گذشته حدود ۴۳ درصد برق استان خراسان رضوی را تامین کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا