اخبار سندیکا

تدوین اصلاحات سندیکا بر تفاهم‌نامه تعیین سهم «برق حرارتی»

در جلسه مدیران شرکت‌های دارای قرارداد ECA و بیع متقابل مقرر شد

تعدادی از مدیران شرکت‌های دارای قرارداد خرید تضمینی برق (ECA) و بیع متقابل، هفته گذشته برای بررسی تفاهم‌نامه «تعیین سهم شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از درآمدهای بازار برق نیروگاه‌ها» میهمان سندیکا بودند.
متن این تفاهم‌نامه‌ها پیش از این از سوی شرکت برق حرارتی به شرکت‌های دارای قراردادهای خرید تضمینی برق و با اندک تفاوتی، به شرکت‌های دارای قرارداد بیع متقابل ارائه، اما با توجه به تشخیص ایراداتی، امضای آنها به رفع ایرادات ذکرشده منوط شده بود. لذا این جلسه به درخواست برخی از شرکت‌های عضو و به منظور طرح و بررسی ایرادات مذکور تشکیل شد.
پس از بحث و تبادل نظر، مقرر شد برای بررسی و جمع‌بندی موارد فنی مورد اشاره در متن این تفاهم‌نامه، برگزاری جلسات دیگری با حضور کارشناسان این شرکت‌ها در دستور کار سندیکا قرار گیرد.
موارد اصلاحی مورد نظر در آن جلسات نهایی و طی نامه‌ای، به شرکت برق حرارتی اعلام خواهد شد.
الحاقیه قراردادهای خرید تضمینی با توجه به ایرادات اساسی که از نظر اعضا در متن آن وجود دارد، از دیگر موارد مورد بررسی در این جلسه بود. در این باره مقرر شد پس از استعلام و جمع‌بندی نظرات اعضا، تدوین اصلاحات پیشنهادی بر الحاقیه قراردادهای خرید تضمینی، برای اعلام به شرکت برق حرارتی، در دستور کار سندیکا قرار گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا