اخبار سندیکا

بازدید نمایندگان چهار شرکت ژاپنی از نیروگاه رودشور

پیرو تعاملات سندیکا با JCCME صورت می‌گیرد

پیرو تعاملات سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق با مرکز همکاری‌های ژاپن و خاورمیانه (JCCME)، صبح سه‌شنبه چهارم مهر ماه، مدیران و میهمانان مدعو از سوی این مرکز، از نیروگاه رودشور بازدید خواهند کرد.
بر این اساس قرار است معاون اقتصادی سفیر ژاپن در ایران و نمایندگان چهار شرکت ژاپنی به همراه نماینده JCCME، پس از نشستی در سندیکا، از سه واحد گازی نیروگاه رودشور، بخش در حال احداث بخار این نیروگاه و بخش‌های دیگری چون مدرسه فردا و پارک انرژی این نیروگاه بازدید کنند.
به این ترتیب ضمن آشنایی این هیات با سندیکا و قابلیت‌های آن، امکانات و ظرفیت‌های این نیروگاه که متعلق به یکی از شرکت‌های عضو این تشکل است، به شیمو کیدویا تاکاشی معاون سفیر ژاپن و نمایندگان شرکت‌های میتسوبیشی، ماروبینی، میتسویی و آی‌تی‌او‌چو معرفی خواهد شد.
این مهم و بازدیدهای آتی از نیروگاه‌های دیگر اعضای سندیکا، پیرو سلسله همکاری‌های JCCME و این تشکل برای برقراری و تحکیم تعاملات فی‌مابین در جهت منافع اعضا صورت می‌پذیرد. همچنین برای این منظور اقدامات دیگری چون دعوت از سخنرانان و یا مدرسین مدعو در سمینارهای سندیکا و … نیز در دستور کار قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا