اخبار سندیکا

دوره آموزشی بررسی مولفه‌های صورت‌حساب‌ برگزار شد

دوره آموزشی «بررسی مولفه‌های صورت‌حساب‌های فی‌مابین نیروگاه‌ها و شرکت مدیریت شبکه برق» دیروز شانزدهم آبان ماه سال جاری در محل سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق برگزار شد.

در این نشست که سید میثم عزتی، رییس گروه مطالعات اقتصادی و تنظیم بازار شرکت مدیریت شبکه برق و مهرداد فضلی، کارشناس مسئول تحلیل عملکرد مطالعات بار شرکت مدیریت شبکه، محورهای آن را تدریس کردند، به مهمترین ابهامات و پرسش‌های نمایندگان شرکت‌های عضو پاسخ داده شد.

هدف از نشست مذکور، رفع ابهامات و مشکلات شرکت‌های عضو در آنالیز مولفه‌های موجود در صورت‌حساب‌ها و همچنین مسائل آنها در تعامل با معاونت های راهبری و بازار برق شرکت مدیریت شبکه و تاثیرات آن بر صورت‎حساب‌های شرکت ها بود.

بر این اساس در ابتدای جلسه توضیحات مختصری توسط اساتید در این خصوص ارائه شد و پس از آن عمده زمان جلسه به پرسش متداول و موضوعی شرکت‌ها در خصوص صورت‌حساب‌های فی‌مابین نیروگاه‌ها با شرکت مدیریت شبکه مطرح و به آنها پاسخ داده شد.

در نهایت با توجه به استقبال قابل توجه اعضا از این دوره آموزشی و تکمیل ظرفیت زودهنگام آن، علاوه بر این که تکرار مجدد آن در صورت درخواست اعضا در دستور کار قرار گرفت، مقرر شد که کمیسیون آموزش سندیکا اقدامات و هماهنگی های لازم را به منظور برگزاری یک دوره کامل آموزشی در خصوص آشنایی با صرف تا صد مولفه‌های صورتحساب‌های فی‌مابین نیروگاه‌های عضو و شرکت مدیریت شبکه انجام دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا