اخبار سندیکا

همکاری‌های مشترک سندیکا و اصنا کلید خورد

نشست مشترک سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق با انجمن صنفی نیروگاه‌های کشور، چهارشنبه هفدهم آبان ماه سال جاری با هدف زمینه‌سازی برای توسعه همکاری‌های فی‌مابین در محل سندیکا برگزار شد.

در این نشست که با حضور رییس و نمایندگان هیات‌مدیره و دبیر هر دو تشکل برگزار شد، بر لزوم همکاری موثرتر دو سندیکا و انجمن صنفی تاکید و مقرر شد دبیران دو تشکل طی جلسات مشترک فرآیندها و موضوعات کلیدی پیگیری در انجمن و سندیکا را بررسی کرده و اقدامات مشترکی که از مسیر توسعه تعامل و همکاری‌های فی‌مابین شناسایی و تعریف کنند تا از این طریق امکان افزایش قدرت چانه‌زنی بخش نیروگاهی کشور فراهم شود.

همچنین قرار بر این گذاشته شد که جلسات بین دو تشکل به صورت منظم و در دوره‌های زمانی ماهانه یا دوماهه برگزار شده و نمایندگان دو تشکل، موضوعات مشترک را در قالب اقدامات مشابه و منسجم پیگیری و دنبال کنند.

ارائه راهکارهای مشترک به منظور تسهیل روند تعمیرات نیروگاهی و ارائه گزارش‌هایی با هدف مشخص کردن الزامات و ضرورت‌های انجام به موقع روند تعمیرات، راهکارهای پیش رو برای افزایش راندمان نیروگاه‌ها، بهبود قراردادهای نیروگاه‌ها با شرکت‌های بهره‌بردار و بررسی موانع پیش روی صدور و تمدید پروانه‌ بهره‌برداری از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بوده که قرار است در نشست‌های آتی به تفصیل به آن پرداخته شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا