اخبار شرکت‌های عضو
موضوعات داغ

«عسگری» مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره هلدینگ برق و انرژی بنیاد مستضعفان شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ برق و انرژی بنیاد مستضعفان، حسین دهقان با صدور حکمی، ابوالفضل عسگری را به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی برق و انرژی صبا منصوب کرد.
متن کامل حکم دهقان به شرح زیر است:

«برادر عزیز جناب آقای دکتر ابوالفضل عسگری
سلام علیکم
بدینوسیله با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت برق و انرژی صبا منصوب می‌نمایم. امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و اتکا به شایستگی و تجارب ارزشمند خود با بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکار گیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید.توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.
حسین دهقان»
به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان، عسگری دانش‌آموخته فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر‌الدین طوسی است و در سال ۸۳ نیز رتبه نخست جشنواره بین المللی خوارزمی را کسب کرده است.
مدیرعاملی بخش برق گروه مپنا، قائم‌مقامی گروه مپنا، ریاست هیات‌مدیره شرکت‌های «موننکو، نصب‌نیرو، توسعه نیروگاهی یک مپنا، احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا، احداث و شرکت توسعه پروژه‌های ویژه مپنا» بخشی از سوابق مدیریتی عسگری در حوزه نیرو است.
وی همچنین عضو هیئت مدیره شرکت‌های هلدینگ نورساخت، بهره‌برداری تعمیراتی مپنا، نیرپارس، آب و برق قشم، آلومینیوم المهدی، توسعه ریلی و قائم مقامی مدیرعامل و معاون برنامه‌ریزی بخش برق مپنا را در کارنامه خود دارد.
عضو حقیقی کمیته برق وزارت نیرو، عضو حقیقی کمیته صادرات وزارت نیرو و مدیریت پروژه موتور استرلینگ سازمان انرژی‌های نو (سانا) از دیگر سوابق حرفه‌ای عسگری در حوزه‌های مختلف است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا